From You #1

1. ledna 2014 v 16:12 | Carry |  From you
Mám tu první příspěvek do rubriky From You od mé úžasné affiliate Faith, která mi poslala tento zajímavý článek o vlasech Blake, které našla na stránce koktail.pravda.sk :) Moc děkuju Faith, že si vzpomněla ♥ :) pokud chcete také něco poslat, více se dozvíte zde.

česky:
Blake Lively: "Nikdy se nestříhám. Vlasy mi dodávají jistotu!"

Hvězda televizního seriálu Gossip Girl, Blake Lively, vysvětlila, že jí její dlouhé blond vlasy dodávají jistotu.
Bez nich by se cítila zcela nejistá. Ženy, které se trápí a kvůli tomu se zbaví své hřívy, považuje za odvážné. Blake nevěří, že jednou bude nosit krátký střih.
"Hm, nevím. Pro mě jsou vlasy jakousi helmou," vysvětlila pro časopis The Cut. "Od přírody jsem velmi plachá. Za dlouhé vlasy si mohu kdykoli skrýt tvář. Kdo se jich zbaví, je v mých očích odvážný. Udělat něco takového by bylo pro mě riskantní."
26-letá kráska dále vysvětlila, že je to skutečně "sranda", vyčesat a upravit si vlasy, když jde na důležitou událost. Zmínila se také o tom, že kokosový olej jí pomáhá v tom, aby vypadaly úžasně. Tuto radu zdědila od své matky. "Vždycky si dávala kokosový olej na konečky vlasů," objasnila dále Lively."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slovensky:
"Blake Lively: Nikdy sa neostrihám. Vlasy mi dodávajú istotu!

Hviezda televízneho seriálu Gossip Girl, Blake Lively, vysvetlila, že jej dlhé blond vlasy dodávajú istotu.
Bez nich by sa cítila úplne neistá. Ženy, ktoré sa trápia a kvôli tomu sa zbavia svojej hrivy, považuje za odvážne. Blake neverí, že raz bude nosiť krátky strih.
"Hm, neviem. Pre mňa sú vlasy akousi helmou," vysvetlila pre časopis The Cut. "Od prírody som veľmi plachá. Za dlhé vlasy si môžem kedykoľvek skryť tvár. Kto sa ich zbaví, je v mojich očiach odvážny. Spraviť niečo také by bolo pre mňa riskantné."
26-ročná kráska ďalej vysvetlila, že je to skutočne "sranda", vyčesať a upraviť si vlasy, keď ide na dôležitú udalosť. Zmienila sa tiež o tom, že kokosový olej jej pomáha v tom, aby vyzerali úžasne. Túto radu zdedila od svojej matky. "Vždy si dávala kokosový olej na končeky vlasov," objasnila ďalej Lively."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faith. Faith. | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 19:46 | Reagovat

ďakujem za zverejnenie :D a nemáš zač, milujem to pridávať <3 :D snáď to spestrí tento úžasný blog :))

2 Čokinka Čokinka | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 20:38 | Reagovat

Je to tak podobně asi i u mě :) A je dobře že se neostříhá je dokonalá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama