Únor 2014

New Fan Photo with Noat Black

28. února 2014 v 21:39 | Carry |  Gallery Updates
Jeden z fanoušků Blake přidal na svůj instagramový účet (@noatblack) tuto úžasnou fotografii, na níž je vyfocen s Blake. :) Bohužel nevím, jak je fotka stará, jelikož to nikde není řečeno, každopádně Blake na fotce vypadá velmi krásně, hlavně moc roztomile. :) Ani outitem nás Blake tradičně nezklamala, vypadala v něm totiž opět božsky. :) Opravdu mu moc závidím, taky bych si přála společnou fotku s Blake. :)
image host
Gallery Link: Miscellaneous » Fan Photo - With Noat Black

Want Blake & Ryan children?

28. února 2014 v 21:29 | Carry |  News
Tito dva herci se poprvé setkali na natáčení filmu Green Lantern v roce 2010, když byl Ryan stále ženatý se Scarlett Johansson, a Blake chodila s kolegou z Gossip Girl Pennem Badgleyem. I přesto se tito dva dali dohromady.
Portál E!Online vzpomněl na tento pár, a zeptal se jich, zda v blízké době plánují děti. "Rádi bychom měli velkou rodinu," řekl Ryan. "Oba pocházíme z velkých rodin, já ze čtyř a Blake dokonce z pěti dětí. Spousta lidí říká, že to je šílené, ale zase víme na koho se obrátit."

Magazine Scan » Vanity Fair Italy [February 2014]

27. února 2014 v 20:43 | Carry |  Gallery Updates
-úvodník vyměním-
Omlouvám se, že jsem se neozvala několik dní, ale nic nového se neobjevilo, každopádně se mi podařilo naleznout tento scan z italského únorového vydání časopisu Vanity Fair. Použili opravdu krásnou fotografii, jen je škoda, že nemáme vyfocenou celou stránku. :)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Vanity Fair Italy [February 2014]

Out & About With Ryan at Audobon Park [22th February]

23. února 2014 v 23:09 | Carry |  Gallery Updates
Objevily se tyto dvě nové fotky, které pocházejí ze včerejška, když si Blake společně se svým manželem vyrazili na sobotní procházku do Audobonského parku. Na fotkách lze vidět, že si užívali krásného počasí a klidu. :) Jednu z fotek dokonce tweetnul jeden fanoušek na Twitter, takže to pro něj určitě byl skvělý zážitek potkat Blake s Ryanem. :)
image host image host

Layout - Version 0.3

23. února 2014 v 22:59 | Carry |  Past Layouts
Doba výroby: 2 hodiny | Od: Carry (mě) | Spokojenost: 90%
Tento layout se mi povedl asi až tak na 5. pokus, jelikož se mi stále nedařilo fotky správně rozmístit, ale nakonec ho tady máme. :) Vybrala jsem překrásné fotografie z photoshootu Lucky Magazine, které mám už delší dobu uložené v počítači, takže proč je nevyužít. :) Layout je narozdíl od minulého obohacen o odkazy na cizojazyčné verze blogu, což se může hodit, pokud sem zavítají i cizinci. :) Doufám, že se líbí vám, a že sem kvůli němu nepřestanete chodit. :)

Photoshoot for L'oreal Paris 2014

22. února 2014 v 14:48 | Carry |  Gallery Updates
Mám tu pro vás první photoshoot Blake z roku 2014! Možná víte, že Blake je tváří značky L'oreal Paris, a právě pro tuto značku nafotila tento krásný photoshoot. Musím uznat, že fotky jsou vážně famózní a úžasné jako vždy. Moc se mi líbí i její vlasy, které jsou nejspíše upravené, ale věřím, že i bez úprav by byly nádherné! ♥ Níže jsem přidala i fotografii z focení a natáčení pro L'oreal Paris. :) Užijte si fotky! :)
image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris


image host
Gallery Link: Photoshoots » Behind The Scenes » BTS - 2014 » BTS - L'oreal Paris

Visit Ryan On The Set Of "'Mississippi Grind" in NOLA [18th February]

21. února 2014 v 17:55 | Carry |  Gallery Updates
Blake se rozhodla navštívit svého manžela Ryana Reynoldse při natáčení nového filmu Mississipi Grind, ve kterém bude Ryan účinkovat. Natáčení probíhalo v New Orleans, v úterý 18. února. :) Blake si na sebe oblékla černou minisukni, černý puntíkovaný šátek a šedé tričko, přes které si ještě vzala džínovou košili. :) Moc jí to slušelo a jako vždy skvěle zkombinovala outfit, akorát si myslím, že jí více sluší pěšinka na straně, ale to je detail. :) Myslím si, že je od ní milé, že přišla navštívit manžela do práce, a tím mu zlepšit den. :) Je vážně úžasná ♥
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Videos from Michael Kors NYFW Show

17. února 2014 v 21:52 | Carry |  Blake » Videos
Dnes tu pro vás mám několik videí z módní přehlídky Michaela Korse v New Yorku, které se Blake zúčastnila 12. února. :) První video je rozhovor s Extra, kde se Blake ptali na styl, přehlídku, a především i na Den sv. Valentýna. :) Blake je tam úžasná, hrozně zlatá :)


V tomto videu se Blake věnuje fanouškům, a také poskytuje rozhovory. :) Z dálky můžete zahlédnout i iPad, kterým ji nějaký fanoušek fotil. :)


Zde s novináři hovoří o jejím zvoleném outfitu na přehlídku, za každou větou se tam usmívá jako sluníčko, je vážně úžasná. :)


Na tomto videu je zachycen okamžik, když Blake odchází z přehlídky, a když přichází na přehlídku. :) Novináři jsou asi pěkně otravní, ale Blake jim i přesto zapózovala, z čehož vznikly nádherné fotky, které si můžete prohlédnout v galerii. :)

Leaving her Hotel [13th February]

16. února 2014 v 19:44 | Carry |  Gallery Updates
Další fotky jsou opět od paparazziů, tentokrát však pochází ze 13. února, když odpoledne opouštěla svůj hotel v New Yorku. :) Blake si na sebe oblékla modré tričko, černou krátkou minisukni a černobílý kabát. :) Velmi se mi líbí i její světle růžová kabelka. :) V New Yorku bohužel nebylo moc přívětivé počasí, podle informací prý sněžilo, a foukal mírný vítr, což můžete vidět i na fotkách, jelikož Blake se dostávají vlasy do obličeje. Novináři využili situace, a zeptali se Blake, jak bude trávit Valentýn. "Nevím, co ještě budu vařit, ale bude to dobré. Viděla jsem některé užitečné věci a nápady ke Dni sv. Valentýna na dolní ulici. Zrovna hráli True Romance. Říkala jsem si něco ve smyslu - Je to docela temný tip na Valentýna, ale funguje to."
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Leaving her Hotel [13th February]

Leaving the Hotel in New York [12th February]

14. února 2014 v 22:09 | Carry |  Gallery Updates
V předchozích dvou článcích jsem se vám zmiňovala o tom, že Blake se nyní nachází v New Yorku, v němž navštívila módní přehlídku Michaela Korse v rámci Mercedes-Benz Fashion Week Fall 2014, která se konala ve Spring Studios. :) A novináři ve středu přištihli Blake, jak opouštěla svůj hotel právě v New Yorku, dokonce dvakrát. :) Když hotel opouštěla v ranních hodinách, na sobě měla skvělý outfit, který tvořil šedý svetr, černé šortky s podkolenkami a kabát. :) Když podruhé vycházela z hotelu (s největší pravděpodobností už se chystala přímo na přehlídku), si na sebe oblékla modré šáčko se sukní, a přes to béžový kabát. :) Vypadala úžasně ♥
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Leaving the Hotel in New York [12th February]