Duben 2014

Blake on the set of "The Age of Adaline" [29th April]

30. dubna 2014 v 20:44 | Carry |  Gallery Updates
Dnes tu pro vás mám opět fotografie ze včerejšího natáčení filmu The Age Of Adaline ve Vancouveru. Pokud tento blog sledujete už delší dobu, jistě si pamatujete, že Blake v tomto filmu hraje hlavní roli a to Adaline, a budeme se hodně vracet do minulosti, konkrétně do dob 20. století. Blake na sobě má typický nádherný outfit z 20. století - dlouhý modrý kabát a pod ním elegantní černé šaty, a k tomu krásnou menší kabelku. :) Tentokrát má své perfektní blonďaté vlasy rozpuštěné, a vypadá naprosto úžasně! Také se mi zalíbil odstín její rtěnky, strašně dobře to k outfitu sedí. :) Řekla bych, že podle fotek se včerejší scény natáčely na stejném místě jako předevčírem (fotky zde). :) Doufám, že se objeví ještě spoustu dalších fotek z natáčení, protože každé mi vždy udělají obrovskou radost. :) Užijte si fotky.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

On the set of "The Age of Adaline" [28th April]

29. dubna 2014 v 21:09 | Carry |  Gallery Updates
Vypadá to, že Blake se opět vrátila do práce k natáčení filmu The Age Of Adaline po menší pauze kvůli zranění, které se jí stalo při posledním natáčení (více). Objevily se totiž fotografie z včerejšího natáčení ve Vancouveru, kde už Blake můžeme vidět v kostýmu z 20. století. Tento kostým vám je možná povědomý, jelikož už jsme měli možnost ho na Blake několikrát vidět. :) Ve filmu se možná dočkáme i nějaké jízdy v taxíku, jelikož na fotkách je několikrát zachycen nástup do něj. :) Blake vypadala jako vždy moc krásně, outfit, který tvoří tmavě zelená sukně, světle zeleno fialový svetr a hnědý kabát je, jak už jsem zmínila z dřívější doby, ale na ní vypadá perfektně. Jediné, co se mi moc nelíbí, je účes, protože si myslím, že Blake vypadá lépe s rozpuštěnými vlasy. :) Každopádně si užijte fotografie, snad se jich teď opět bude objevovat hodně. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » On the set of "The Age of Adaline" [28th April]

Magazine Oops! [Russia - May 2014]

28. dubna 2014 v 22:34 | Carry |  Gallery Updates
Bohužel s novinkami to zrovna teď není nejlepší, každopádně alespoň něco se mi podařilo najít. Blake se objevila v květnovém vydání ruského časopisu Oops! V časopise se zmínili o jejím stylu na akcích, konkrétně vybrali jeden outfit, a podrobně popsali, kde je možné si jednotlivé oblečení zakoupit, a i za jakou cenu. :) Mně se vybraný outfit moc líbí, Blake má prostě smysl pro styl. :) Škoda, že se Blake neobjevuje častěji i v našich časopisech, zrovna o články s ní by byl podle mě velký zájem. :)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Oops! [Russia - May 2014]

Blake Lively Finds a True Match for Her Skin Tone

26. dubna 2014 v 10:43 | Carry |  Blake » Videos
Jak jistě víte, Blake je tváří známé kosmetické značky L'oreal Paris, takže velice často ji můžeme vidět na výrobích, reklamách a propagačních plakátech právě této značky. Nyní se objevila reklama s Blake, která slouží k zviditelnění nového přípravku L'orealu a to make-upu True Match. Možná si vzpomínáte, že Blake už tento make-up jednou propagovala v reklamním plakátu, který můžete naleznout zde. Reklama je naprosto úžasně zpracovaná, líbí se mi, že v ní nabízejí i výběr rovnou ze 33 odstínů make-upu. :) Myslím, že vybrali tu pravou, protože Blake je tam naprosto dokonalá ♥ Dokonce zvažuji, že bych si make-up koupila, sice není zrovna nejlevnější, ale určitě to je kvalitní výrobek. :)

New photo with fan in restaurant

25. dubna 2014 v 14:07 | Carry |  Gallery Updates
Pro dnešek tu pro vás mám tuto fotku Blake s fanynkou. Není bohužel známo, kde byla fotka pořízena, každopádně tipuji, že někde v nějaké španělské restauraci, protože na výloze je napsáno "vins," což v překladu znamená vína. :) Blake je na fotce strašně krásná, líbí se mi ten její upřímný a milý úsměv. Skoro bych řekla, že je Blake na fotce nenamalovaná, protože má kruhy pod očima, a vypadá docela unaveně, každopádně i tak je překrásná ♥ Fanynka musela mít obrovské štěstí. :)
image host
Gallery Link: Miscellaneous » New photo with fan in restaurant

Third part of Sisterhood of the Traveling Pants is coming!

24. dubna 2014 v 13:06 | Carry |  News
Je to téměř deset let od natočení první části filmu Sisterhood of the Traveling Pants (Sesterstvo putovních kalhot), a šest let od natočení druhé části filmu. Film je založen na knize napsané autorkou Ann Brashares, a vše se odehrává kolem 4 dívek, které spojují podivné džíny. Po letech se scénáristi rozhodli natočit i třetí část tohoto filmu, a je jen otázkou, zda do rolí vyberou stejné herce jako před lety. Znamenalo by to totiž, že by si Blake Lively mohla opět zahrát hlavní roli tohoto filmu jako v prvních dvou částech. A nezapomínejme také na to, že v předešlých částech si zahrál i tatínek Blake - Ernie Lively!

Blake Lively hurts on the set of The Age Of Adaline [21st April]

23. dubna 2014 v 12:55 | Carry |  Gallery Updates
Vypadá to, že Blake už je zpět ve Vancouveru, kde natáčí film The Age Of Adaline, ve kterém hraje hlavní roli. Objevily se totiž fotografie z natáčení, které se konalo na velikonoční pondělí 21. dubna. :) Blake se prý při ntáčení v lese zranila, když uklouzla a spadla z menšího kopce. Na štěstí neutrpěla žádné těžké zranění, pouze krvavou ránu na ruce. Pár minut po ošetření už se opět usmívala, a vrátila se zpět do práce. :) Jsem moc ráda, že se Blake nestalo nic vážného, každopádně to musel být pro ni i pro kolegy obrovský šok. Novinářům se dokonce podařilo vyfotografovat i její zranění na ruce, takže si ho můžeme i detailně prohlédnout. Mimochodem Blake na fotkách vypadá i tak překrásně, líbí se mi ta mikina a čelenka, i když mě trošku udivilo, že na fotkách má Blake ofinu, ale myslím že to je pouze paruka k filmu, ale kdo ví. :) Každopádně i s ofinou by vypadala dokonale. :)
image host image host image host image host image host image host image host

Mujerhoy Magazine [April 2014]

22. dubna 2014 v 11:50 | Carry |  Gallery Updates
Blake má stále pauzu od natáčení filmu The Age Of Adaline, a momentálně se nachází v New Yorku, kde s jejím manželem Ryanem Reynoldsem renovují jejich dům v Bedfordu, takže asi chápete, že novinek o Blake moc není. Každopádně se mi podařilo najít scany z dubnového vydání španělského časopisu Mujerhoy, v němž se Blake objevila, dokonce i na titulní stránce. :) Já si teda asi moc nepočtu, jelikož španělsky neumím, ale podle fotek tipuji, že se v časopisu píše o spolupráci s L'oreal Paris, nebo také o vztahu Blake a jejího manžela Ryana. :) Škoda, že o Blake tolik nepíšou i u nás. :)
image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Mujerhoy Magazine [April 2014]

Blake Lively on the set of The Age of Adaline April 03, 2014

20. dubna 2014 v 18:54 | Carry |  Blake » Videos
Dnes tu pro vás mám poněkud starší video, které pochází z natáčení filmu The Age Of Adaline ve Vancouveru, ve kterém jak už jistě víte hraje Blake hlavní roli. :) Video bylo natočeno před dvěmi týdny, konkrétně 3. dubna, ale podařilo se mi ho najít až teď. Blake ve videu vystupuje z auta, a vstupuje do budovy, ve které se natáčelo. Bohužel je video krátké, ale i tak si myslím, že stojí za to, se podívat na první video z natáčení. :)

Next Perfect Photos from Photoshoot for L'oreal Paris

19. dubna 2014 v 11:53 | Carry |  Gallery Updates
Ve čtvrtek jsem vám sem přidávala propagační plakát kosmetické značky L'oreal Paris, jež je Blake tváří. Šlo o zviditelnění nového produktu L'orealu, a to make-upu True Match. A nyní tu pro vás mám oficiální fotografii z photoshootu pro L'oreal Paris, která se objevila i na propagačním plakátu. Vedle Blake je na fotografii další tvář značky, a to Zoe Saldana. :) Obě jsou na fotce překrásné, líbí se mi, jak se obě koukají jakoby do dálky, na plakát se to rozhodně hodí. :) Mimo této fotografie se ještě objevila jedna, kterou už jsme mohli vidět, ale tato se liší pouze tím, že je prodloužena o další část fotky. :)
image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris #2 [+ 2 new]