Květen 2014

People Magazine [Cannes Special - May 2014]

31. května 2014 v 23:37 | Carry |  Gallery Updates
Jak už snad všichni víte, Blake se zúčastnila před dvěma týdny 67. ročníku francouzského filmového festivalu v Cannes, kde reprezentovala kosmetickou značku L'oreal Paris. A právě v Cannes bylo natočeno s Blake mnoho rozhovorů, z nichž většina byla v rámci L'oreal Paris. A celosvětově známý americký časopis People se rozhodl vydat speciální vydání časopisu věnované právě 67. ročníku filmového festivalu Cannes, a kdo jiný by se v něm objevil, než naše nádherná Blake. Vybraná fotka byla pořízena po natáčení rozhovoru v hotelu Martinez, kde byla Blake ubytována během pobytu ve Francii. Fotka se mi velmi líbí, hlavně to prostředí, ve kterém je fotka vyfocena je úžasné, snad se fotek nebo scanů objeví více. :) Mimochodem spekuluje se o tom, že by Blake mohla již brzy nafotit nový photoshoot do magazínu Vogue, tak doufám, že je to pravda, a my se nějakých nových fotek dočkáme! :)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » People Magazine [Cannes Special - May 2014]
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO COKOLIV ZKOPÍROVAT Z TOHOTO BLOGU (I S UVEDENÍM ZDROJE)!!

New photos of Blake and her fans [May 2014]

31. května 2014 v 20:20 | Carry |  Gallery Updates
Objevily se tři překrásné staro/nové fotky Blake s fanoušky. Prostřední fotka je s největší pravděpodobností nejnovější, jelikož byla pořízená již minulý víkend, kdežto zbylé dvě už budou zřejmě starší. Na té nejnovější (prostřední), kde je Blake se šperkařkou Margo Morrison a zároveň je i nenalíčená, a musím uznat, že jí to úplně změnilo, a vypadá naprosto jinak, avšak i přesto vypadá nádherně a vesele. :) Nejvíce se mi však líbí na té úplně první, kterou jsem použila i na úvodník, je tam taková "vysmátá," a ti její fanoušci jsou určitě hodně šťastní, že s ní mají fotku, což lze poznat na jejich výrazu. :)
image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » New photos of Blake and her fans [May 2014]
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO COKOLIV ZKOPÍROVAT Z TOHOTO BLOGU (I S UVEDENÍM ZDROJE)!!

Blake Lively at shopping and walking with her dogs [29th May]

30. května 2014 v 23:26 | Carry |  Gallery Updates
Konečně tu pro vás mám po dlouhé době nějaké nové candids. Blake se momentálně nachází v Los Angeles, kde si vyrazila ve čtvrtek, 29. května ráno nakoupit potraviny do obchodu Grocery Trip. Když jsem fotky spatřila úplně poprvé, hrozně mě to potěšilo, obzvlášť když jsou z nákupu, a to se u celebrit zrovna často nevidí. Jako vždy nás nezklamala, a i přesto, že si zašla jen na nákupy si na sebe oblékla nádherné tmavě šedé tričko s černými legíny, k nimž si vybrala černé ponožky a boty od značky Nike. K outfitu si opět zvolila i luxusní malou stylovou černou kabelku, ale bohužel se mi nepodařilo zjistit její značku. Své nádherné blonďaté vlasy si tentokrát sepla do drdolu, a musím říct, že to byla vážně dobrá volba, protože jí neuvěřitelně sluší! Na fotkách můžeme vidět, že Blake před sebou veze nákupní košík plný tašek s potravinami, což mi přijde na celebritu takové nevšední, ale na ní to vypadá naprosto normálně. :) Po nákupu stihla zajít ven i se svými dvěma pejsky, poznávám z nich akorát Baxtera, toho druhého pejska má Blake asi krátce. V ruce při tom drží nákupní tašky, takže s nimi zřejmě mířila domů. :) Doufám, že na nákupy a na procházky se psy se teď bude Blake vydávat častěji, abychom se mohli radovat z nových fotek!
image host image host image host image host image host image host image host image host

L'oreal Paris Video: The Best Scenes of Cannes 2014

28. května 2014 v 20:02 | Carry |  Blake » Videos
Tak obzvlášť na tuto novinku jsem se těšila, a konečně se s Vámi mohu o ni podělit. Jak určitě víte, Blake se před týdnem zúčastnila francouzského filmového festivalu Cannes, kde prezentovala kosmetickou značku L'oreal Paris, kterou je tváří. Nyní se objevilo naprosto dokonalé video, které nejdříve nebylo vůbec k nalezení, ale vyhradila jsem si čas, a brouzdala jsem po YouTube, a konečně to mám! Ve videu lze vidět ty nejlepší scény ze zákulisí pocházejíc z Francie, mezi nimiž jsou zařazeny i scény z maskéren, z focení nových promofotografií, z rozhovorů, z příchodu na Cannes a mnoho dalšího! Na videu můžete také vidět, že všechny tváře L'oreal Paris se fotily (fotky budou zjevně použity na výrobky, promo, reklamy apod..), což je možná důvod, proč se Blake nezúčastnila všech dnů na festivalu. Pokud zrovna nerozumíte, k dispozici jsou i francouzské titulky, které můžete využít, pokud umíte francouzštinu. :) Užijte si video, Blake je v něm nádherná ♥
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT JAKOUKOLIV INFORMACI Z TOHOTO BLOGU (I SE ZDROJEM)

New photo to L'oreal Paris photoshoot from Film Festival Cannes 2014

26. května 2014 v 21:18 | Carry |  Gallery Updates
Pokud sledujete tento blog pravidelně, tak jistě víte, že se Blake zúčastnila rovnou tří dní francouzského filmového festivalu Cannes. Blake na této akci zastupovala kosmetickou značku L'oreal Paris, kterou je také tváří. A k příležitosti druhého dne filmového festivalu byla nafocena jedna fotografie do photoshootu od L'oreal Paris, která bude používána jako promo fotka. Podle prostředí, které se vyskytuje za Blake, soudím, že fotka byla nafocena někde v zákulisí u nouzových východů (což je vidět i na fotce), kde se nevyskytuje moc lidí. Jak už jsem vše zmiňovala v tomto článku, Blake si na sebe oblékla luxusní šaty od prestižní značky Chanel, ke kterým si zvolila šperky od Lorraine Schwartz. Podle mého názoru se fotka rozhodně povedla, je fantastická a působí na mě hodně příjemně, Blake jako vždy na ní vypadá dokonale a úchvatně, a nemůžu se dočkat, až se objeví další fotografie. Nahrála jsem do galerie dvě naprosto stejné fotografie pouze s tím rozdílem, že jedna je upravená a líbí se mi více, než neupravený originál.
image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris #2 [+ 2 new]
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT JAKOUKOLIV INFORMACI Z TOHOTO BLOGU (I SE ZDROJEM)

Composition of Blake's description on 2nd Day of Cannes Film Festival

25. května 2014 v 12:09 | Carry |  News
Jak už jsem se zmiňovala v předešlých článcích, Blake se před týdnem zúčastnila prestižního francouzského filmového festivalu Cannes, kde zastupovala kosmetickou značku L'oreal Paris, jež je také tváří. Nyní se objevil maý rozpis, v němž se můžeme dočíst, jaké značky líčidel byly použity na její profesionální líčení. Tento rozpis se vztahuje k druhému dní festivalu, kdy měl premiéru film Mr. Turner (fotografie zde). Myslím, že tohle je skvělé, že tento rozpis byl zveřejněný, jelikož jsem už na mnoha zahraničních stránkách četla dotazy od fanoušků, jaké líčení používá Blake na akce, takže se to určitě bude hodit. :)
image host

New interview to L'oreal Paris from Cannes: What kind of cosmetics does Blake like?

24. května 2014 v 12:54 | Carry |  Blake » Videos
Blake poskytla během jejího pobytu v Cannes ve Francii rozhovor na podporu a propagaci kosmetické značky L'oreal Paris, jež je (jak jistě víte) tváří. Rozhovor je bohužel přemluven do polštiny, sice slyšíme Blake mluvit anglicky, ale polský dabing je tak hlasitý, že jsem z toho nestihla nic postřehnout. Každopádně pokud se mi video podaří najít v angličtině, tak ho ihned vyměním. :) No, i tak ale máme možnost vidět naši nádhernou Blake, která si pro tentokrát sepla vlasy do jednoduchého culíku, k němuž si vybrala letní několikabarevné šaty. Jako vždy vypadala úžasně, a doufám, že se dočkáme i té anglické verze, protože by mě velice zajímalo, o čem ve videu hovoří, ale podle názvu videa tipuji, že mluví o svých oblíbených přípravcích od L'orealu. :)

Blake kromě tohoto rozhovoru, v Cannes poskytla ještě jeden a to francouzské novinářce Elizabeth Martorell, která ji přišla navštívit až do hotelu Martinez, v němž byla ubytována. O tomto rozhovoru bohužel nic nevíme, jelikož video nebylo zveřejněno, ale samotná Elizabeth zveřejnila na svém Instagramovém účtu fotografii z rozhovoru, na níž vidíme Blake oblečenou do bílého trička a dlouhé zelené sukně. Je to snad poprvé, co se mi Blačin outfit nelíbí, ale boty má naprosto nádherné! Mám takový dojem, že podobné měla na nějaké akci i Nina Dobrev, ale tím si opradu nejsem jistá. Mimochodem poslední fotografie pochází ještě z horního rozhovoru.
image host image host image host
Gallery Link: Miscellaneous » Interview from Cannes [May, France]
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZANO JAKOUKOLIV INFORMACI Z TOHOTO BLOGU KOPÍROVAT (I SE ZDROJEM)!

New photo of face from L'oreal Paris photoshoot

23. května 2014 v 16:36 | Carry |  Gallery Updates
Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale po dlouhé době se venku udělalo hezky, a chci si to krásné počasí užít venku, a nesedět za počítačem. Každopádně dnes jsem si na blog našla čas, a přináším vám další fotku, která spadá opět do photoshootu od kosmetické značky L'oreal Paris, kterou je - jak jistě víte - Blake tváří. Tato fotka se liší od ostatních tím, že na ní Blake nevidíme celou, pouze část jejího nádherného obličeje. Fotka perfektně zachycuje Blačinu překrásnou čistou pleť a výrazné modré oči. Líbí se mi, že je to něco jiné, na co ještě nejsme moc zvyklí od L'orealu, ale myslím, že fotografie, kde byla zachycena celá postava Blake se mi líbily více. :) No každopádně i tak fotka vypadá skvěle. :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris [+1 new]
JE PŘÍSNĚ ZAKÁZANO KOPÍROVAT INFORMACE Z TOHOTO BLOGU (I SE ZDROJEM)

Arriving at JFK airport in New York City [19th May]

20. května 2014 v 21:32 | Carry |  Gallery Updates
Mám tu pro Vás ze včerejška, 19. května, nejnovější fotografie nádherné Blake, kterou novináři vyfotografovali na letišti JFK v New Yorku, kam se vrátila z pobytu v Cannes ve Francii, kde se zúčastnila francouzského filmového festivalu, takže už se bohužel dalších fotek z festivalu nedočkáme, ale možná nás Blake překvapí a navštíví nějakou akci v New Yorku. :) Oblékla si na sebe jednoduchý, ale přesto nádherný a stylový outfit - černý top (či tričko?), černé kalhoty, přes ně hnědou koženou bundu a celý outfit doplnila nádherným béžovým kloboukem, který jí společně se slunečními brýlemi sloužil jako zaručená "skrýš" pro fotografy. No jde vidět, že se rozhodně nebojí promíchat barvy oblečení a krásně je tím sladila. Bohužel jediné, co se mi na tomto jednoduchém stylovém outfitu nelíbí jsou ty boty, protože mně se mnohem více líbí boty na podpatku nebo tenisky, ale vylepšuje to ta překrásná černá kabelka značky Givenchy. Na fotkách ji vidíme samotnou, tak předpokládám, že její manžel Ryan zřejmě ještě zůstal ve Francii, ale máme možnost ji vidět s iPhonem u ucha, takže je docela možné, že spolu zrovna byli ve spojení. Avšak i bez něj umí Blake perfektně zazářit a opět nezklamala. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Blake Lively in Beyonce's and Jay Z's trailer Run

19. května 2014 v 16:42 | Carry |  News
Myslím, že tato novinka nepotěší jen mě a fanoušky Blake, ale také fanoušky slavné zpěvačky Beynoce! Beynoce totiž společně s Jay Z natočila trailer s názvem Run na "neexistující film" o jejich turné. Zprvu mi nebylo jasné, co je myšleno tím neexistujícím filmem, ale později mi to došlo. "Film" se totiž nikdy netočil, ani nechystal a ani nechystá, slouží pouze ke zviditelnění společného turné Beyonce a Jay Z, které odstartuje již letos v létě a ponese název On The Run Tour. A Blake se v tomto traileru objevila hned několikrát! Myslím, že Blake musela být ze spolupráce s Beyonce nadšená, jelikož před pár lety v mnoha rozhovorech uvedla, že Beyonce obdivuje, a že zbožňuje její tvorbu. Kromě ní se v traileru objevilo mnoho dalších celebrit jako například Sean Penn, Don Cheadle, Jake Gyllenhaal, Rashida Jones, Guillermo Diaz a Emmy Rossum. Blake můžeme vidět v 1:15, 1:21, 1:27 a nakonec ještě její jméno ve 3:31. Je tam opět naprosto perfektní, docela mě mrzí, že ten film nikdy nevyjde, protože jí by ta role s Beyonce ohromně proslavila, a navíc by předvedla opět skvělý herecký výkon. :)