Červen 2014

Photoshoot to trailer 'Run' with Beyonce!

30. června 2014 v 13:38 | Carry |  Gallery Updates
Na dnešek mám pro vás připravené opět nové fotografie naší přenádherné Blake. Pokud si vzpomínáte, v tomto článku jsem vás dříve informovala o tom, že Blake účinkovala v traileru na nové turné Beyonce a Jay Z, a nyní se objevila nová fotografie z photoshootu nafocený k příležitosti traileru na turné. A úžasnou zprávou je, že do photoshootu se zapojila i Blake a na fotce jí můžeme vidět s Beyonce! Z fotky mám obrovskou radost, protože Blake v několika rozhovorech uvedla, že obdivuje tvorbu Beyonce, a z legrace jednou dodala 'Přála bych si, aby Beyonce byla matka mých dětí', takže i pro ni to musí být skvělá příležitost. Fotka je převedena do černobílého efektu, což se mi neskutečně líbí, a myslím, že to nemohli udělat lépe! Z obou na fotce vyzařuje obrovská energie, úsměv a radost ♥ Docela mě ale mrzí, že fotek se neobjevilo víc, ale třeba se dalších brzy dočkáme :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot to trailer 'Run' with Beyonce!

On the set of Photoshoot Season for Gucci [17th June]

29. června 2014 v 18:53 | Carry |  Gallery Updates
Hrozně moc se vám všem omlouvám za tak mizernou aktivitu, ale tohle období jsem si chtěla užít, jelikož bylo naprosto úžasné, a nechtěla jsem ho prosedět na blogu za počítačem. Neříkám, že se teď má aktivita zlepší, ale pokusím se o to. Nicméně během mé nepřítomnosti se objevilo spoustu nových fotek a informací o Blake, které by zde určitě neměli chybět, a jednou z nich je nový photoshoot! Dne 17. června byla Blake vyfotografována, jak opouštěla budovu, ve které fotila nový photoshoot pro značku Gucci. Blake na fotkách vypadá jako vždy naprosto úžasně, tentokrát na sobě měla zelené sáčko a k němu hnědou koženou sukni. Outfit mi přijde takový zvláštní, hlavně kombinace těch barev, ale i tak si myslím, že je celkem slušný a jí velice sluší! Blake na každé fotce opět září svým upřímným úsměvem, tak doufám, že se fotek z photoshootu již brzy dočkáme!
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2014 » On the set of Photoshoot Season for Gucci [17th June]

Behind the Scenes with Blake Lively for Glam Highlights from Préférence by L'Oréal Paris

19. června 2014 v 11:34 | Carry |  Blake » Videos
Dnes tu pro vás mám naprosto skvělou novinku, která jistě potěší všechny fanoušky Blake! Objevilo se totiž naprosto dokonalé a luxusní video od známé kosmetické značky L'oreal Paris, kterou je Blake již delší dobou tváří. Video se zaměřuje především na scény z natáčení reklamy pro barvu Glam Highlights. Blake můžeme ve videu vidět vlastně skoro pořád, v některých scénách dokonce i hovoří o kampani a o točení reklamy. Video mě naprosto okouzlilo, hlavně přenádherná Blake, oblečená do černých šatů s dokonale upravenými vlasy a překrásným úsměvem v obličeji. Toto video na mě působí zatím jako nejlepší video s Blake od L'oreal, ale kdo ví, třeba se objeví ještě nějaké krásnější! Rozhodně to stojí za zhlédnutí :)

New unknow photoshoot from 2014!

16. června 2014 v 20:39 | Carry |  Gallery Updates
Tato fotografie se objevila již dřív, ale jelikož o ní nebylo zrovna moc informací, čekala jsem, zda se nějaké objeví, ale bohužel zatím nic. Jedná se o fotku z neznámého letošního photoshootu. Jak už jsem zmínila, nevíme o ní zatím vůbec nic, tudíž ani fotografa nebo název photoshootu. Každopádně i tak jsem ráda, že byla zveřejněna alespoň tato jediná fotografie. Myslím, že fotka bude nějak spojená s photoshootem pro nějaký magazín, ale to bohužel nevím jistě, a tak mi zbývá jen tipovat. Blake na ní opět vypadá naprosto úžasně, tváří se takovým neutrálním výrazem s lehce pootevřenými ústy a ta fotka fotka na mě působí skvěle! Ovšem nelíbí se mi oblečení, protože to se k té fotce fialové oblečení absolutně nehodí, a myslím, že mnohem víc by se tam hodili méně extravagantní a nenápadné barvy oblečení, ale tak to už je jen detail. Fotka byla zřejmě pořízena ještě před tím, než se Blake nechala ostříhat (přibližně před měsícem), protože na ní můžeme vidět trochu delší vlasy Blake. Doufám, že se fotek objeví víc, a ne jen jedna! :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Unknow photoshoot [Spring 2014]

Blake at the breakfast in Los Angeles [9th June]

15. června 2014 v 21:37 | Carry |  Gallery Updates
Moc se omlouvám, že na to teď tak kašlu, ale mám teď mnohem lepší věci na práci, ale budu se snažit aktivitu trochu pozvednout, pokud to bude možné. Dnes Vám sem přináším fotky z minulého pondělí, tedy 9. června, když byla Blake viděna, jak snídá na natáčení nějakého neznámého projektu v Los Angeles. Docela by mě zajímalo o jaký neznámý projekt se jedná, ale myslím, že to se už brzy dozvíme, budu vás určitě informovat! :) Blake se jako vždy oblékla nádherně, opět si na sebe vzala krásnou stylovou hnědou bundu, kterou už jsme na ní mohli dříve víckrát vidět, pod níž si oblékla černé tričko. Vlasy si pro tentokrát nechala rozpuštěné, a tak konečně můžeme vidět její nový účes (jak můžete postřehnout, nechala si trochu zkrátit konečky vlasů, a neskutečně jí to sluší). Většinou se mi pěšinka uprostřed moc nelíbí, ale Blake je opět výjimka, na níž to vypadá opravdu fantasticky! ♥ Nebyla asi zrovna dvakrát nadšená z přítomnosti novinářů, protože je na několika fotkách 'vraždí' pohledem, ale na druhou stranu je skvělé, že máme o Blake nějaké nové informace. :) Novinářům se dokonce podařilo vyfotografovat i jídlo, které měla Blake na stole, takže si můžeme prohlédnout, na jakých dobrotách si Blake pochutnávala :) Já si fotky naprosto zamilovala, i když je jich pouze šest, ale snad se jich objeví víc :)
image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Blake at the breakfast in Los Angeles [9th June]

Blake at JFK Airport, New York [7th June]

12. června 2014 v 15:56 | Carry |  Gallery Updates
V sobotu, 7. června novináři vyfotografovali Blake na letišti JFK v New Yorku v Queensu, kam přiletěla z NYC, kde se zúčastnila rovnou dvou akcí. Blake si oblékla poměrně jednoduchý a podobný outfit, jako když odjížděla do NYC - šedé tričko, džíny, světle zelený šátek a hnědou koženou bundu. Jako už tradičně ji na hlavě nechyběl ani černý klobouček, který už jsme na ní mohli předtím vidět. Ze svých krásných blonďatých vlasů si upletla rybí cop, a musím říct, že vypadala vážně úžasně, i když pravděpodobně byla nenalíčená. V ruce si nesla modrou peněženku a k tomu popíjela "krabicovou vodu", na níž můžeme vidět nápis 'Boxed Watter is Better' (v překladu: Voda v krabici je lepší), takže Blake zřejmě opravdu upřednostňuje vodu v krabici před vodou v plastové láhvi. Užijte si fotky. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Blake at JFK Airport, New York [7th June]

Blake Lively out & about in Soho, New York City [3rd June]

9. června 2014 v 16:09 | Carry |  Gallery Updates
Omlouvám se, ale absolutně teď nemám náladu na blog, a to je také důvod, proč nepřidávám. Navíc mám dneska narozeniny, a nechci tu prosedět celý den. Každopádně přidávám vám sem s malým zpožděním fotografie ještě z minulého úterý, 3. června, když se Blake nacházela v NYC, kam přijela kvůli dvou akcím, kterých se zúčastnila. Blake se v tento slunečný a krásný den procházela po ulicích Soho v NYC v černém overallu značky Rag & Bone, k němuž si vzala černou kabelku Givenchy Pandora a stejný náhrdelník jako o den předtím od Jennifer Meyer posetý diamanty. Blake se cestou ještě zastavila v kavárně Dominique Ansel Bakery, kde si prý koupila ledovou kávu, což lze zřetelně rozpoznat na fotkách. Na nose měla nasazené černé sluneční brýle proti slunci, což outfit skvěle doplnilo. Během chůze si vlasy zčesala do jednoduchého culíku, ale novináři ji častěji fotili s rozpuštěnými vlasy. Abych pravdu řekla, moc mě tento styl overallů nechytil, a vždy se mi spíš nelíbil, ale Blake v něm vypadá naprosto úžasně, a je vidět, že má prostě smysl pro módu a pro styl. To ale není všechno! Blake se zřejmě stala velkou inspirací pro mnoho dalších celebrit jako například Bella Thorne, Ashley Benson nebo Sarah Michelle Gellar a ostatní celebrity, které se nechali inspirovat nebo Blake pochválili její styl.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Blake Lively arrives at One-Year Anniversary Chime For Change in NYC [3rd June]

7. června 2014 v 13:11 | Carry |  Gallery Updates
V předchozím článku jsem vás informovala o tom, že se Blake zúčastnila akce na počest prvního roku existence kampaně Chime For Change založenou společností Gucci. A nyní tu pro vás mám dvě nové fotografie ještě z úterý - 3. června, když Blake přicházela na již zmiňovanou akci na Fifth Avenue v New York City. Bohužel počasí jí moc nepřálo, jelikož se krátce před jejím příjezdem spustil déšť, a aby se Blake nezničil make-up a účes, před autem na ní čekali dva bodyguardi, kteří jí nad hlavou podrželi deštník. Taky bych chtěla takové služby, kdykoliv by začalo pršet, ale asi o tom můžu jen snít. :D Přes nádherné zářivě žluté šaty Gucci si ještě oblékla červený kožený kabát taktéž od Gucci. Vypadá to, že ani Blake nebyla z deště zrovna dvakrát nadšená, ale důležité je, že jí to nezničilo líčení, účes a ani nenamočilo ty luxusní šaty. :)
image host image host

Chime For Change One-Year Anniversary Event in NYC [3rd June]

6. června 2014 v 20:51 | Carry |  Gallery Updates
V úterý, 3. června se Blake zúčastnila další akce, tentokrát však akce, která spadá pod kampaň Chime For Change, jež podporuje práva žen po celém světě pořádanou značkou Gucci. Jednalo se o roční výročí kampaně Chime For Change, do níž je Blake také zapojena, a kterou už celý rok podporuje. Akce se konala v New York City na Fifth Avenue, a kromě ní přišlo i mnoho známých osobností taktéž podporující již zmiňovanou kampaň, jako například Beyonce, s níž je Blake na mnoha fotkách vyfocena. Doufám, že jste nezapomněly na trailer k zviditelnění Beyoncina turné, ve kterém si naše Blake zahrála (více)! Pro tuto příležitost si na sebe Blake oblékla zářivě žluté šaty, a jak jinak, než od značky Gucci, k nimž si jako tradičně zvolila šperky od Lorraine Schwartz. Zamilovala jsem si ty úžasné třpytivé střevíce Christian Loubotin, podle mě se k outfitu skvěle hodí, a zdokonalují ho ♥ Vlasy si opět nechala rozpuštěné, což byla rozhodně velice dobrá volba, protože v takovém účesu vypadá nejlépe :) Dokonce si i myslím, že si nechala vlasy trochu zastřihnout, jelikož na minulých akcích je měla delší. Z fotek si dokonce dovoluji mínit, že Beyonce dělala po celý večer Blake společnost, protože se na mnoha fotkách baví, smějí a náramně si akci užívají. Kromě Beyonce se ještě nechala vyfotit se sestrou Beyonce - Solange Knowles (ta v oranžovém tričku) a opět nás nepřipravila o svůj milý a upřímný úsměv, a věnovala nám ho téměř na každé fotce. :) Mimochodem objevila se informace, že Blake se objeví na titulní stránce srpnového vydání časopisu VOGUE, a dále také, že by si mohla zahrát novou BOND GIRL! Obě informace ale nejsou na 100% jisté, o jejich dalším vývoji vás budu průběžně informovat.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2014 » Chime For Change One-Year Anniversary Event in NYC [3rd June]

Walking in Soho with a friend [2nd June]

5. června 2014 v 16:44 | Carry |  Gallery Updates
Ve stejný den, tedy v pondělí, 2. června byla Blake viděna v odpoledních hodinách v Sohu v New Yorku, kde společně s její kamarádkou kráčela ulicemi a v ruce si nesla ledovou kávu, pro kterou se zastavila v kavárně Dominique Ansel Bakery. Blake jako vždy nezklamala, a opět se oblékla stylově a perfektně! Bohužel asi nechtěla být rušená novináři, protože celou dobu na hlavě měla nasazený černý klobouk a oči si zakryla slunečními brýlemi. Na některých fotografiích lze zřetelně viět, že Blake s někým telefonuje, takže jí asi přítomnost paparazzi moc příjemná nebyla, ale na druhou stranu je skvělé, že máme nové fotky od Blake! Oblékla si na sebe černobílé tričko s krátkým rukávem, k němuž si vybrala černé trochu volnější šortky a černé baleríny s křišťálovými korálky zdobící popruh značky Chloe, a celý outfit doplnila černou malou značkovou kabelkou Givenchy Pandora. Na krku se jí během chůze třpytil úžasný modrý náhrdelník s diamanty od Jennifer Meyer. Doufám, že takových letních candids bude více, protože mi dokážou vždycky vyvolat úsměv na tváři a naladí mě na pozitivní náladu. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Walking in Soho with a friend [2nd June]