Červenec 2014

Gallery Update: New photoshoot from L'oreal Paris, Grazia Magazine, Personal Photos

31. července 2014 v 13:17 | Carry |  Gallery Updates
Během týdne se objevilo větší množství nových fotek, takže Vám je všechny shrnu do jednoho článku. Jako první to jsou fotografie pro kosmetickou značku L'oreal Paris, jež je Blake tváří. Photoshoot byl nafocen během jejího pobytu v Cannes ve Francii, kde se také zúčastnila filmového festivalu. Nevím, zda si vzpomínáte, ale v té době jsem vám na blog přidávala video, kde jsme mohli vidět, jak focení probíhá. Zatím máme k dispozici pouze dvě fotografie, ale v naprosto výborné kvalitě. Líbí se mi, jak se na té jedné Blake tváří vážně a důležitě, a naopak na druhé se opět usmívá jako sluníčko. :) Taky se mi líbí, jaké použily odstíny rtěnek, vypadá to božsky. :)
image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » L'oreal Paris France

V neděli jsem vás informovala o tom, že Blake můžeme v měsíci srpen naleznout na obálce italského vydání časopisu Grazia, a taktéž jsem vám k tomu přidala scany z časopisu. Dnes tu pro vás mám další, tentokrát mnohem hezčí. :)
image host image host image host image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Grazia Magazine [August 2014] [+ 4 new]

Tyto fotky se objevily už mnohem dříve, ale nějak jsem zapomněla je přidat, takže to nyní napravuji. Bohužel k fotkám nikde nejsou poskytnuty žádné informace - pouze to, že jsou osobní, takže je prozatím zařadím do rubriky personal photos. Ovšem jsou naprosto nádherné, Blake je na fotce zřejmě s fanynkou, a obě vypadají nádherně. Kdybych Blake neznala, skoro bych i řekla, že je to její dcera, myslím, že by byla skvělá matka. :)
image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Personal Photos with little fan [August 2014]

Vogue Video: 73 Questions with Blake Lively

27. července 2014 v 13:08 | Carry |  Videos
V rámci Vogue Blake natočila video, kde se jí reportéři z magazínu ptají na 73 otázek ohledně jí samotné. Ptají se jí na opravdu různé otázky, například jak se má, jaká je nejlepší věc vůbec, oblíbené číslo a podobně. Video začíná tím, že Blake přichází ke dveřím, a hned se jí začínají ptát. Po asi 10 otázkách se dostane řeč na vaření, a kamera se přesouvá do kuchyně, kde Blake začíná vařit cupcakes. Během přípravy odpovídá na ostatní otázky, většina se týká vaření, např. oblíbených jídel, oblíbených dezertů atd.. Je naprosto neuvěřitelné, že všechny otázky stihla zodpovědět za pouhých 6 minut, během toho stihla uvařit a stále jí na tváři zůstal milý úsměv. :) Myslím, že rozhodně stojí za to se na video podívat, protože Blake je v něm naprosto zlatá, hlavně jak na konci obejme toho kameramana. :) Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit její nádherné barevné šaty a překrásný účes ♥

Magazine Scans: Grazia & Vogue [August 2014]

27. července 2014 v 12:48 | Carry |  Gallery Updates
Kromě Vogue se Blake objevila také na titulní stránce srpnového vydání časopisu Grazia. Časopis je bohužel v italštině, takže vám z něj asi moc nepřeložím, ale aspoň se můžeme pokochat nádhernými fotografiemi, které byly do časopisu zahrnuty. :) (Bohužel mi nejde nahrávat na imgbox, takže jsem fotografie nahrála do imagebam.)
imagebam.com imagebam.com
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Grazia Magazine [August 2014]

Asi tak před týdnem jsem vám sem přidávala fotografie z photoshootu pro americký magazín Vogue, a nyní tu mám oficiální scany z časopisu. Vogue má článek jako vždy skvěle zpracovaný, o čemž se můžete přesvědčit sami. Během tohoto týdne se pokusím najít si čas a přeložit rozhovor, který poskytla Blake pro Vogue. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Vogue Magazine [August 2014] [+ 7 new]

Preserve.us is officially opened!

26. července 2014 v 9:45 | Carry |  Preserve.us
Během toho, když jsem byla na dovolené se Blake konečně rozhodla oficiálně otevřít své nové oficiální stránky o zdravém životním stylu s názvem PRESERVE.us! Na stránce naleznete už několik zajímavých článků, ale i videí, které vám sem také přidám. Kromě toho se Blake připojila ke třem sociálním sítím a to k Facebooku, Twitteru a Instagramu, takže neváhejte a podpořte ji svým 'lajkem' nebo sledováním. Rozhodně stojí za to se na stránku podívat, nejen že objevíte spoustu nádherných fotek a videí Blake, ale také mnoho užitečných rad a postupů.

Vogue Magazine - New photoshoot & Cover [August 2014]

19. července 2014 v 20:42 | Carry |  Gallery Updates
Před pár měsici se začaly objevovat první informace o tom, že Blake by se měla objevit na titulní stránce jednoho z nejznámějších amerických časopisů Vogue + nafotit photoshoot a poskytnout rozhovor. A konečně po dlouhém čekání je to tu! Objevily se naprosto dokonalé (snad i víc než to) fotografie z photoshootu pro magazín Vogue, z nichž vyzařuje neuvěřitelná energie a sebejistota! Blake na fotkách působí jako bohyně, není divu, fotografie jsou totiž nafoceny ve velmi příjmeném a milém prostředí v přírodě. Do photoshootu byly zapojeny i zvířata, jako například psi a koně, čehož si můžete všimnout na fotkách. Podle všeho má B. k zvířatům dobrý vztah, jelikož se na ně na každé fotce usmívá jako sluníčko ♥ Za tyto překrásné fotky vděčíme talentovanému fotografovi Mariu Testinovi, který si s fotkami dal opravdu velkou práci, a velice se mu povedly! Rozhovor vám bohužel přiložím až později, protože jsem v Řecku, a nechci si kazit dovolenou překládáním velice obsáhlého článku, avšak mohu vás připravit na to, že Blake tam hovoří hlavně o svém manželovi Ryanu Reynoldsovi a o její chystané webové stránce o zdravém životním stylu, kterou oficiálně plánuje otevřít již tuto středu, tedy 23. července. Blake se tedy můžeme dočkat na titulních stránkách časopisu Vogue, který vychází koncem červencového měsíce. Je velmi pravděpodobné, že se mi jeden z výtisků Vogue dostane do ruky, protože tady v Řecku mají těchto a podobných časopisů plné regály, takže pokud budu mít možnost si časopis zakoupit, určitě vám z něj nafotím stránky a přiložím je sem. Rozhodně si fotografie prohlédněte, zabere vám to jen chviličku, a určitě toho nebudete litovat, jsou v perfektní kvalitě, a pochybuji, že se takových nádherných fotografií v nejbližší době zase dočkáme. :)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Vogue Magazine [August 2014]

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Vogue Magazine 2014 [Mario Testino]

New photo from L'oreal Paris Photoshoot

16. července 2014 v 12:54 | Carry |  Gallery Updates
Wow, wow, wow! Toto je snad nejkrásnější portrétová fotka Blake, jakou jsem kdy vůbec viděla! Pokud tento blog sledujete již delší dobu, tak jistě víte, že Blake je tváří kosmetické značky L'oreal Paris, a čas od času se objeví nějaké video, fotografie, plakát, jehož prostřednictvím se propaguje určitý produkt od L'orealu. No, a nyní tu mám novou fotografii, která patří do photoshootu L'oreal Paris. Jak už jsem zmínila, jedná se o portrétovou fotografii, takže na ní lze vidět pouze překrásný obličej Blake. Fotka se mi neuvěřitelně moc líbí, Blake tam vypadá tak přirozeně, nádherně, perfektně ...♥ Doufám, že se brzy dočkáme i dalších podobných fotek :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris #2 [+ 1 new]


Blake Lively will open her New Lifestyle Website very soon!

15. července 2014 v 13:50 | Carry |  News
Když jsem se včera tuto úžasnou novinku dozvěděla, tak jsem myslela, že se snad zblázním radostí. Ano, nadpis čtete dobře. Blake Lively se rozhodla založit si novou webovou stránku o zdravém životním stylu! Podle mých velice důvěrných zdrojů bude tato webová stránka oficiálně otevřena již příští týden!!! Taktéž se prý můžeme těšit na velice zajímavý název webu a skvělé články. Blake se zaměří hlavně na řemeslnické výrobky, ruční práce všechny jí vybrané a možná i vyrobené samotnou Blake. Položky budou k zakoupení prostřednictvím webu, o čemž vás budu ještě informovat v následujících článcích. Můžeme se těšit převážně na videa, a je jasné, že ve většině z nich uvidíme naši nádhernou Blake! Velmi pravděpobonou se stává i domněnka, že by se Blake mohla připojit k sociálním sítím, tedy nejvíce připadá v úvahu Twitter! Fanoušci po celém světě už jsou nadšení, a nemůžou se dočkat oficiálního otevření stránek! Těšíte se na Blačiny nové webové stránky, budete je pravidelně navštěvovat? :)

Blake Lively at Beyonce's & Jay-Z's concert - On The Run Tour [12th July]

15. července 2014 v 13:16 | Carry |  Gallery Updates
Myslím, že nikdo z vás ten návrat nečekal tak rychlý, ale já se po týdnu přeci jen rozhodla se vrátit. Léto si užívám, ale večer mi zbývá volný čas, který by se dal skvěle využít na blog. Jako první bych vás ale chtěla upozornit na sníženou funkčnost blogu, čímž myslím, že nebudu tak často měnit layouty, navštěvovat affiliates budu pouze 3x týdně a články budu většinou přidávat ob den, alespoň pro zatím. Každopádně se během mé nepřítomnosti objevilo spoustu nových informací, fotek a novinek, které vám sem během tohoto týdne postupně doplním. Jako první Vám sem přináším fotku ze soboty, 12. července, když se Blake společně se svou kamarádkou zúčastnila koncertu Beyonce a Jay-Z, s nimiž dříve i spolupracovala a objevila se v traileru na jejich turné 'On The Run Tour.' Zatím máme k dispozici pouze fotku od fanouška, na níž je Blake otočená zády, ale aspoň si můžeme prohlédnout její jednoduchý přesto stylový outfit - bílá košile a černé kalhoty. Snad se objeví více fotek. :)
image host

Summer break

8. července 2014 v 1:03 | Carry |  Site News
(vím, ty animace se k tomu absolutně nehodí, ale já si je naprosto zamilovala!♥)
No, to je dost, že jsem se ozvala, co? Já vím, kašlu tady na to, ale postupem času si začínám uvědomovat, že blog už nepotřebuji, a že to není takové jako to bylo dřív. Tím chci říct, že už mě vážně nebaví vysedávat u blogu a čekat, až se objeví nějaká novinka, kterou bych mohla přidat. Blake má svůj život, a mně nyní přijde nesmyslné se o ten její neustále starat, když bych se víc měla starat o ten svůj. Stále však o ní novinky sleduju, každým dnem navštěvuji mé zdroje o ní, a těším se z každé novinky, ale přidávat už ji nechci. Rozhodně nechci, aby si někdo myslel, že už Blake nemám ráda. Naopak. Blake mě vždy inspirovala a taky ještě dlouho bude. Je to úžasný člověk, snaží se o to, aby se každá dívka, žena cítila svá, krásná a jedinečná. Má styl, a je slavná kvůli tomu, jaká je, ne kvůli tomu, aby se někde vyfotila nahá a strhla na sebe pozornost. Nehraje si na něco, co není, a to se mi na ní vždycky hrozně líbilo.
Ale vážně, mám spoustu kamarádů, a pokud s nimi chci komunikovat, chodit ven a užívat si vlastního života, tak už v něm blog nemá místo. Pochybuji, že ještě ve 30 budu sedět u blogu a hledat novinky a přidávat je na blog. Nechci to ale vzdávat, přemýšlela jsem, že bych si sem nabrala někoho jako pomocnou sílu, nebo si na blog vyhradila jeden den, a přednastavila bych články, ale to se ještě uvidí. NENÍ TO KONEC, i když to možná podle toho, co sem teď píšu vypadá. Chci si užít prázdniny, teď poletím k moři, a chci si to všechno rozmyslet, uvidím zda mi bude blog chybět. Dám vám určitě vědět na začátku srpna, takže mě do té doby prosím affs vynechte z kontrol a omluvte z obíhání. A nevysedávejte u blogu, jděte ven, a bavte se! Vždyť na tohle jsme čekali celých 10 měsíců ve škole, tak si to užijme. :)