Srpen 2014

Site News.. #01

31. srpna 2014 v 15:09 | Carry |  Site News
Tohle je na mě docela nezvyklé, protože já tyhle deníčky a podobně moc často nepíšu, ale jelikož bych vám tímto článkem chtěla říct i něco málo o chodu blogu, tak jsem se rozhodla udělat výjimku. Jak jistě všichni ví, zítra začíná škola, a všechny nás čeká náročný školní rok. Vůbec netuším, jak to všechno budu chtít stíhat, když mám dva blogy, brigádu a k tomu školu.. Proto jsem se taky rozhodla udělat kontrolu affiliates, do které se dnes naposledy můžete zapsat. Chtěla bych vás taky upozornit, že budu obíhat maximálně dvakrát do týdne.. já vím, není to žádná sláva, ale blog si chci nechat a nenalézám jinou možnost. Pokud to někomu nějak extra vadí, tak ať mi samozřejmě napíše, a nějak se domluvíme. A teď pár otázek na Vás.. čeká vás zítra škola? Do jakého ročníku jdete? Chtěla bych vám všem popřát mnoho štěstí a pevné nervy, protože ty zajistě budeme všichni potřebovat! :) Doufám, že jste si všichni prázdniny užili, a neproseděli je jen u blogu :)

New Magazine Scans from 2010

29. srpna 2014 v 14:15 | Carry |  Gallery Updates
V poslední době nejsou vůbec pořádné novinky, což mě celkem dost štve, mohly by se už objevit nějaké candids nebo by mohla Blake jít na nějakou akci. No, každopádně, aby to tu jen tak nestálo, mám tu pro vás scany z časopisu Film Ink, na jehož obálku použili fotografie z filmu The Town, ve kterém si Blake zahrála. Scany pochází již z roku 2010, ale objevily se až teď.
image host image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2010 » Film Ink

Kontrola Affiliates

28. srpna 2014 v 18:58 | Carry |  Site News
Upřímně, já tohle nemám moc ráda, myslím, že jsem ani nějakou kontrolu nikdy na žádném blogu nedělala, ale čeká mě velice náročný školní rok a navíc budu mít i brigádu a k tomu mám ještě druhý blog a já nemám čas obíhat 40 affiliates. Je mi to vážně líto, nechci přijít o nikoho z Vás, ale nemám asi ani jinou možnost. Kontrola potrvá do 1. září, takže doufám, že se vás zapíše, co nejvíce. :)

Kdo chce zůstat spřátelený, ať napíše
01. přezdívku
02. blog
03. proč chcete zůstat spřátelení? (nepovinné)

Nezlobte se, ale nové affiliates bohužel nemám v plánu nabírat, omlouvám se, ale nestíhala bych. :/


New Photo From L'oreal Paris Photoshoot #2

28. srpna 2014 v 15:28 | Carry |  Gallery Updates
Jak už bylo několikrát zmíněno, Blake je tváří značky L'oreal Paris, a nyní se objevila nová fotka z photoshootu pro tuto kosmetickou značku. Fotka je úžasná, L'oreal vždy fotí takové luxusní fotografie :) Bohužel se fotka objevila ve špatné kvalitě, ale není to úplně nejhorší.
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot for L'oreal Paris #2 [+ 1 new]

Personal Photos from Blake's 27th Birthday Party

26. srpna 2014 v 19:09 | Carry |  Gallery Updates
Jak jsem vás informovala, tak Blake včera oslavovala 27. narozeniny, a z její narozeninové oslavy se na oficiálním Instagramu webové stránky Preserve.us objevilo video, v němž můžeme vidět fotky z oslavy. :) Ty fotky jsou úplně úžasné, Blake vypadá šťastně, takže si oslavu s největší pravděpodobností dost užila. :) Já z těch fotek mám ohromnou radost, protože Blake se s námi skoro nikdy o žádné své osobní fotky nepodělila, takže je to pro nás něco nového, skvělého .. ♥ Jinak fotografie do galerie nahraju později, mám teď spoustu práce na mém druhém blogu.
image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Blake's 27th Birthday Party [2014]

New Photo From The Set of A Path Appears [2014]

25. srpna 2014 v 15:08 | Carry |  Gallery Updates
Blake se zapojila do dalšího projektu! Jedná se o dokumentární mini-film A Path Appears, který odvysílá stanice PBS. Mini-film A Path Appears vypraví o různých srdcervoucích příbězích žen po celém světě, včetně prostitutek a podobně. Film se dočká své premiréy již v lednu 2015! K dispozici máme již jednu fotografii z natáčení, Blake tam vypadá naprosto božsky ♥ (Do galerie fotku doplním později, teď mám docela na spěch)
image host
Gallery Link: Other Projects » Movies » A Path Appears [Mini-Film] » From the set of A Path Appears

Happy 27th Birthday, Blake Lively!

25. srpna 2014 v 13:43 | Carry |  News
Dnes je pro Blake a její fanoušky velký den, protože přesně před 27 lety se narodila překrásná talentovaná herečka a modelka Blake Lively! V té době jistě ani netušila, že se z ní stane jedna z nejkrásnějších hereček, a že v životě dosáhne tolika cílů.
K dvacátým sedmým narozeninám Blake přeji hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a samozřejmě také mnoho úspěchů, hlavně, co se týče herecké kariéry a jejího nového podnikání se stránkou Preserve.us! Dále bych jí taky chtěla popřát mnoho štěstí do manželství s Ryanem, se kterým bude v lednu slavit už 3. výročí svatby, a mnoho milujících kolegů a fanoušků. Doufám, že si dnešní narozeniny užije v kruhu své rodiny, a s námi se podělí o nějaké zážitky a fotografie na sociálních sítích :) Samozřejmě, pokud chcete Blake popřát k narozeninám, máte možnost jí napsat na oficiální Facebook, Instagram nebo Twitter. Byla bych moc ráda, kdybychom na Twitteru společně vytvořili trend #HappyBirthdayBlake, který můžete přidat k poblahopřání.
Na závěr bych zde chtěla zmínit její úspěchy a aktivity v tomto roce. Blake začala natáčet nový film The Age of Adaline, ve kterém ztvárňuje hlavní roli a v kinech se ho dočkáme už v lednu 2015. Dále se Blake zúčastnila festivalu Cannes jako tvář značky L'oreal Paris, kde naprosto zazářila svou krásou a stylem. A její největší úspěch v tomto roce je založení a oficiální otevření její vlastní webové stránky o životním stylu Preserve.us.
A úplně na konec chci Blake ještě jednou popřát všechno nejlepší, a ať si dnešní den pořádně užije :)


New Personal Photo: Blake & Ryan with Don Saladino

22. srpna 2014 v 14:40 | Carry |  Gallery Updates
Omlouvám se, že to tu teď docela flákám, ale chci si užít poslední dny volna, navíc abych pravdu řekla, Blake teď zrovna moc novinek nemá, takže se mi to i hodí :) Každopádně i tak vám přináším jednu novou fotografii, kterou na svém Instagramovém účtu zveřejnil gymnazista Don Saladino, na níž je vyfotografován s Blake a jejím manželem Ryanem. Podle zprávy, kterou k fotce připsal je s párem v kontaktu a jsou velice dobrými přáteli :) Ve svém popisu také zmínil, že je rád, že přispěl k Preserve.us, takže se možná od Blake brzy dočkáme nějakého článku o něm.
image host
Gallery Link: Personal Photos » Blake & Ryan with Don Saladino [August 2014]

Marie Claire Photoshoot & Video 2014

17. srpna 2014 v 16:20 | Carry |  Gallery Updates
V úterý jsem vám sem přidávala scany z amerického časopisu Marie Claire, na jehož zářijovém vydání se objevila Blake, a nyní tu pro vás mám fotky z photoshootu. Vlastně jsme je všechny měli možnost už vidět na scanech, ale teď je tu mám bez nápisů a v mnohem lepší kvalitě. Musím říct, že Blake už nafotila mnoho hezčích photoshootů a tenhle mě zrovna moc neoslovil, ale i tak nemůžu říct, že je to nejhorší, některé ty fotky se mi líbí :)
image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Marie Claire 2014

Z focení pro Marie Claire se objevilo i exkluzivní video, ve kterém se Blake ptají na různé otázky a k tomu jsou do něj zahrnuty záběry z focení. Video se objevilo již dřív, ale já jsem čekala, kdy se objeví i na YouTube, a konečně jsem se dočkala. :) Mně video teda naprosto ohromilo, musím uznat, že ty záběry se mi líbí více než samotné fotky (všechny ty kostýmy, úsměvy, prostředí ♥), a v tom rozhovoru Blake působí uvolněně a prostě skvěle :) Ve videu se jí ptají, kdo je pro ní v životě inspirací, na což Blake odpovídá, že její největší inspirací je její maminka, tatínek, sestra, bratři a zbytek její rodiny. V dalším záběru se jí ptají, na co je nejvíce hrdá, a její odpověď je stále stejná - rodina. Dále se jí ptají, co jí v životě udělalo radost a Blake jim odpovídá, že návrat z Kanady. Dále tam mluví o tom, jak by měla vypadat moderní žena a podobně, všechny její odpovědi najedete zde. V následujících dnech ode mě čekejte další přeložený rozhovor pro Marie Claire, naštěstí už ne tak dlouhý jako ten pro Vogue :)

New photoshoot outtakes: Vogue & Grazia Magazine

16. srpna 2014 v 13:48 | Carry |  Gallery Updates
Jistě si vzpomínáte na fotografie z photoshootu pro časopis Vogue, na jehož titulní stránce se Blake objevuje pro měsíc srpen. A nyní se objevily další kvalitní a dokonalé fotografie z photoshootu od fotografa Maria Testina, které jako vždy nemají chybičku a jsou perfektně promyšlené. Poslední fotku jsme již mohli vidět na scanech, jelikož ji použili na titulní stránku, ale nyní ji máme konečně bez nápisů a v dobré kvalitě :) Mě však nejvíce oslovila druhá fotka, jelikož mi přijde taková přírodní a Blake na ní vypadá neuvěřitelně sexy, ani bych neřekla, že je namalovaná :) Navíc ty nádherné kostýmy ♥ Naopak první fotka mě docela zklamala, protože mi přijde taková dost nepřirozená a umělá. :/
image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Vogue Magazine 2014 [Mario Testino] [+ 3 new]

Další fotky pochází také z photoshootu, ale tentokrát pro italský časopis Grazia, z nějž jsem vám již také přidávala scany. Obě fotky jsem si zamilovala, hlavně tu druhou, na níž se Blake tak překrásně usmívá :) Snad se jich objeví ještě víc.
image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Grazia Magazine 2014