Září 2014

Blake Lively about L'oreal Paris True Match [Video]

20. září 2014 v 15:18 | Carry |  Blake » Videos
Objevilo se toto kraťounké video, které natočila Blake ve spolupráci s kosmetickou značkou L'oreal Paris, jež je tváří. Ve videu můžeme vidět záběry z natáčení reklamy na výrobky make-upu a pudrů True Match. Blake ve videu dokonce i krátce mluví, například o tom, že každá žena na tomto světě je jedinečná, a dále také jmenuje důvody, proč si koupit právě výrobky True Match. Moc se mi líbí grafické zpracování a střih toho videa, hlavně to, jak jedna scéna je v černobílém efektu a další v barevném. Video bohužel není nějak dlouhé, ale je doprovázené příjemnou hudbou, a Blačiným příjemným hlasem, takže rozhodně stojí za to věnovat videu pár vteřin :) Navíc Blake tomu dodává určité kouzlo, a uznejte sami, že v těch černých šatech vypadá jako bohyně! ♥

Blake & Ryan at the Farmer's Market [14th September]

18. září 2014 v 15:27 | Carry |  Gallery Updates
Mám tu pro vás konečně další společné fotografie Blake a Ryana! Jedná se o candids z neděle, tedy 14. září, když si Blake společně s manželem Ryanem Reynoldsem vyrazili na farmářské trhy v New Yorku. Z tohoto dne se objevily sice jen dvě fotorafie, ale i to bohatě stačilo na to, aby mi novinka udělala neuvěřitelně obrovskou radost :) V New Yorku už se zřejmě ochladilo, jelikož Blake je oblečená do dlouhého šedého kabátu, kolem krku si omotala šálu a na hlavu si oblékla taktéž šedou čepici 'beanie.' K outfitu si vzala stylovou černou kabelku s bílými dekoracemi, která k němu perfektně pasuje. Zamilovala jsem se do toho jejího kudrnatého účesu, protože k ní perfektně sedne :) Očividně je bez make-upu, avšak i přesto vypadá naprosto překrásně. I Ryanovi to na fotkách sluší, líbí se mi ta jeho čepice, přijde mi to docela vtipné, jak je Blake taková nabalená a on jen v tričku a čepici :D No, ale uznejte sami, že jsou roztomilý pár :)
image host image host

Fashion Magazine Interview (October 2014)

14. září 2014 v 19:51 | Carry |  Blake » Interviews
Blake se objevila na titulní stránce říjnového vydání amerického módního časopisu Fashion, kterému poskytla i rozhovor plný nových poznatků o Blake. Rozhodla jsem se vám sem rozhovor přeložit, protože si myslím, že se v něm Blake zmiňuje o spoustě zajímavých věcí, a není zase až tak moc dlouhý, aby vás to odradilo od čtení. :) Docela mě mrzí, že tento časopis nevychází i u nás, protože já bych ho určitě pravidelně četla, ale pokud víte, kde ho sehnat nebo si ho nějakým způsobem chcete obstarat, tak můžete od zítra - 15. září 2014, kdy poprvé vyjde :)

Uprostřed šílenství filmového festivalu v Cannes sedí Blake jako tvář kosmetické značky L'oreal Paris s ředitelem módního časopisu Fashion - Lesa Hannah, a společně diskutují o Hollywoodu, koláčích a času stáveném v nemocnici Sudbury, kde byla společně s manželem Reynoldsem navštívit děti.

"Nikdy to nebylo tak, že bych nechtěla být herečkou, protože bych si myslela, že to je špatný nápad nebo průmysl. Bylo to prostě tak, že celá moje rodina se věnovala herectví a já se chtěla věnovat něčemu jinému. Byla jsem nejmladší z pěti dětí, a chtěla jsem si vytvořit vlastní cestu a svůj vlastní druh odkazu."

O její ohlášené návštěvě dětské jednotky v Sudbury v loňském roce:
"Mám dohromady šest synovců a neteří, takže moje srdce miluje děti. Strávila jsem nějaký čas v St. Jude's ve státech, takže pokud je nějaká šance jít do dětské nemocnice, tak tam jdu na návštěvu. Snažím se dělat to takovým způsobem, že je to více na osobní úrovni, ale tato návštěva se stala spíše veřejnou záležitostí, kterou jsme neměli v úmyslu, ale i tak je to skvělé."

O tom, jak v ní maminčiny dorty probudily nadšení pro vaření:
"Celý život si u mě vytvářela touto činností něco jako hvězdu. Bylo to spoustu umění a slavení, co dělalo každý svátek a prázdniny tak zvláštní. Byla bych tak hrdá na to, kdyby je přivedla do mé třídy, a všechny děti ve škole by jen křičeli nadšením. Nechala by ostatní děti pomáhat jí s dekorací. A já bych určitě naopak byla smutná, protože bych trvala na tom, že to musí být perfektní."

O The Age Of Adaline - první film po natáčení Gossip Girl a filmové pauze:
"Opravdu jsem chtěla nějaký čas pro sebe a soustředit se na jiné věci, které jsem milovala, takže když jsem začala znovu natáčet, bylo to jako bych byla znovu oživená. Na tento film jsem doopravdy nemohla říct 'ne', víte bylo tam spoustu věcí, které bych mohla dělat, ale bylo opravdu důležité mít čas. Takže když jsem si přečetla scénář k tomuto filmu, řekla jsem si: 'Nemůžu nebýt v tomto filmu, musím být jeho součástí.'"

image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Fashion Magazine [October 2014]

Out & About in New York [8th September]

11. září 2014 v 17:44 | Carry |  Gallery Updates
Ano, ano, ano! Po téměř dvou měsících se objevily konečně nějaké nové candids s Blake! Fotky pochází z tohoto pondělí, tedy 8. září, když byla Blake vyfocena v ulicích města New Yorku, jak nese láhev Vita Coco Cafe. Vypadá to, že v NYC už se pomalu začíná ochlazovat, jelikož je Blake oblečená v krásném šedém kabátě, ke kterému si obula uzavřené podzimní boty. No, a nebyla by to Blake, kdyby na hlavě opět neměla jeden ze své sbírky klobouků, tentokrát se rozhodla pro šedý, a vypadá v něm stejně jako vždy mile a krásně ♥ Také se mi moc líbí ten fialovo (růžový?) šátek, který jí pefektně ladí s topem. Moc se mi zalíbila ta kombinace šedé a růžové barvy, je vidět, že Blake si ráda hraje s barvami, a výsledek vždy vypadá stylově a krásně. Na fotkách ji vidíme zrovna v okamžiku, kdy si láhev kafe dává do své nádherné malé růžové kabelky, která úžasně ladí k outfitu, a vlasy vlající ve větru fotce dodávají skvělou atmosféru! Bohužel máme k dispozici jen malé množství fotek, ale pokud se objeví nějaké další a jiné, tak je sem určitě ráda přidám :) Užijte si fotografie, protože myslím, že teď se asi dlouho nějaké hned tak neobjeví.. :)
image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Out & About in New York [8th September]

Blake cooking birthday cake for her friend Beyonce

9. září 2014 v 20:17 | Carry |  Preserve.us
Možná, že jste někteří postřehli, že slavná zpěvačka Beyonce slavila 4. září své 33. narozeniny, a jelikož Blake je Beyoncina velice blízká kamarádka i fanynka, tak se rozhodla pro svou kamarádku jako správná 'kuchařka' připravit narozeninový dort. Samozřejmě se s námi podělila o fotky dortu a popřála Beyonce k narozeninám. Já už tu pro vás mám připraveno spoustu fotek dortu i Blake, bohužel však ne Blake s Beyonce, ale myslím, že tyto fotografie nám to dostatečně vynahradí :) Kromě fotek přidávám ještě video dortu, které najdete pod fotkami. Snad se s námi ještě holky podělí o nějaké fotky/videa/příběhy z oslavy :) Jak se vám dort líbí? :)
image host image host image host image host image host


Fan Chat with Blake on Instagram at 10th September

9. září 2014 v 19:56 | Carry |  News
Mám tu úžasnou novinku pro všechny fanoušky Blake! Pokud máte zájem spojit se s Blake, budete mít možnost zítra, přesněji 10. září od 14:00 (u nás - pokud se nepletu v 19:00) na jejím oficiálním účtu na Instagramu! Kromě odpovídání na otázky od fanoušků, bude Blake sdílet na Instagramu i své příběhy z jejího života a mnoho dalšího, jak slibuje na Twitteru. Níže se můžete podívat na video, ve kterém Blake oznamuje, že se můžete zúčastnit 'fan chatu' zítra. Ve videu je nenamalovaná a naprosto zlatá, určitě se podívejte, zabere vám to jen pár vteřin :) Otázky týkající se Blake, její stránky Preserve.us a dalšího, můžete psát pod video, které naleznete níže. :)


Natural Summer Photoshoot for Preserve.us

8. září 2014 v 20:26 | Carry |  Gallery Updates
Blake nafotila speciálně pro svou webovou stránku o jejím životním stylu Preserve.us nový exkluzivní photoshoot! Fotky se objevily v naprosto skvělé vysoké kvalitě, a my tak máme možnost trochu nahlédnout do Blačina osobního života. Na mnoha fotkách máme možnost vidět jejího manžela Ryana Reynoldse, a na pár fotkách se objevuje dokonce i samotná Blake, bohužel ji však není dobře vidět do obličeje. Kromě fotek tohoto skvostného páru, jsou k dispozici i fotografie z různých oslav, zahradního grilování a procházek se psy. Samotné pejsky vidíme na fotografii, kterou jsem použila i na úvodník, na níž vidíme i část Blačina obývacího pokoje v domě v Bedfordu. Musím uznat, že všechny fotky jsou luxusní a mají v sobě krásné přírodní a luxusní kouzlo, lze vidět, že Blake si užívá života a ráda se s námi podělí o nějaké zážitky, které si můžete přečíst na Preserve.us. Užijte si photoshoot! :)
image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Natural Summer Photoshoot for Preserve.us


Layout - Version 0.5

7. září 2014 v 17:34 | Carry |  Past Layouts
Doba výroby: 2,5 hodiny | Od: Carry (mě) | Spokojenost: 75%
Myslím, že už to bylo vážně zapotřebí, protože téměř půl roku tady byl stejný layout, ale já s ním byla poměrně dlouho spokojená :) Pro tentokrát jsem vybrala zelenou barvu, i když abych pravdu řekla, nějak extra s tou barvou spokojená nejsem, ale to si snad zvyknu :) Jak jste si asi všimli, na layout jsem použila luxuní fotografie z photoshootu pro magazín Vogue od fotografa Maria Testina, a doplnila ho fotkami z nedávných akcí a photoshootů. :) Layout jsem obohatila o odkazy na sociální sítě, na kterých můžete Blake sledovat. Nápadem s trojúhelníky jsem se inspirovala od shelley, takže doufám, že to nějak nevadí :) No, a jak se líbí vám? :)

L'oreal Paris: New Skin Perfection Anti-Fatigue Perk-Up Cream TV Advertisement

7. září 2014 v 12:39 | Carry |  Videos
Objevilo se další video z kanálu kosmetické značky L'oreal Paris, jež je Blake už delší dobou tváří. Video slouží k zviditelnění nového přípravku od L'oreal - Perk-Up Cream. Nevím, zda je dostupný i v ČR nebo na Slovensku, ale můžete si ho objednat přes internet za cenu (v přepočtu) 300 Kč. Všechny záběry ve videu jsou opět perfektně natočené a profesionálně graficky upravené, jak už bývá u L'orealu zvykem. Doufám, že se tato reklama brzy dostane i k nám, i když o tom pochybuji, každopádně by to bylo skvělé :)