News

BLAKE LIVELY IS PREGNANT!!!

6. října 2014 v 20:16 | Carry
Ano, z názvu článku čtete dobře a nejedná se o žádný hloupý vtípek. Konečně jsme se dočkali té úžasné zprávy - BLAKE LIVELY JE DOOPRAVDY TĚHOTNÁ!!!! Po dvou letech manželství s Ryanem Reynoldsem se pár konečně dočkal prvního dítěte. Upřímně, jsem stále ještě v šoku, ani si nedokážete představit, jak obrovský šok mi tahle zpráva způsobila! Jsem neskutečně šťastná, protože vím, co pro Blake znamená mít rodinu, a myslím, že nejsem sama, kdo se tady raduje z této úžasné noviny. Osobně jsem nad tímhle v posledních dvou týdnech hodně přemýšlela, a nakonec se to doopravdy stalo, což je neuvěřitelné. Každopádně, už se na internetu začínají objevovat různé fanouškovské teorie, mezi nimi najdeme třeba spekulace o pohlaví dítěte nebo o tom, jak dlouho je Blake těhotná. Podle mých nejlepších zdrojů by Blake měla být ve 4. nebo 5. měsíci těhotenství, takže je naprosto k neuvěření, že tuto zprávu dokázala tak dlouho tajit! No, každopádně si myslím, že teď nebude mít od novinářů pokoj, jelikož fanoušci přímo šílí pro další fotky Blake, a nejvíce jsou prý zvědaví na její těhotenské outfity. No, ale samozřejmě mě hlavně zajímá vaše reakce na tuto zprávu! Jste nadšení, překvapení nebo jste to naopak čekali? Myslíte si, že dítě bude holka nebo kluk? A v jakém měsíci je podle vás Blake? :) Vaše názory mi pište do komentářů nebo na ask, dokonce plánuji otevřít i nějakou diskuzi, ale k tomu se kdyžtak dostaneme později :) No a nyní se můžete podívat na dvě fotografie naší Blake s těhotenským bříškem, které pořídil její bratr Eric Lively pro její webovou stránku Preserve.us :) (Pokud vás zajímá její outfit, tak tričko i sukně jsou od Sam and Levi's.) Uznejte, že jí to takhle vážně sluší ♥
image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Family Photoshoot: Pregnant Blake Lively [October 2014]

Fan Chat with Blake on Instagram at 10th September

9. září 2014 v 19:56 | Carry
Mám tu úžasnou novinku pro všechny fanoušky Blake! Pokud máte zájem spojit se s Blake, budete mít možnost zítra, přesněji 10. září od 14:00 (u nás - pokud se nepletu v 19:00) na jejím oficiálním účtu na Instagramu! Kromě odpovídání na otázky od fanoušků, bude Blake sdílet na Instagramu i své příběhy z jejího života a mnoho dalšího, jak slibuje na Twitteru. Níže se můžete podívat na video, ve kterém Blake oznamuje, že se můžete zúčastnit 'fan chatu' zítra. Ve videu je nenamalovaná a naprosto zlatá, určitě se podívejte, zabere vám to jen pár vteřin :) Otázky týkající se Blake, její stránky Preserve.us a dalšího, můžete psát pod video, které naleznete níže. :)

Happy 27th Birthday, Blake Lively!

25. srpna 2014 v 13:43 | Carry
Dnes je pro Blake a její fanoušky velký den, protože přesně před 27 lety se narodila překrásná talentovaná herečka a modelka Blake Lively! V té době jistě ani netušila, že se z ní stane jedna z nejkrásnějších hereček, a že v životě dosáhne tolika cílů.
K dvacátým sedmým narozeninám Blake přeji hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a samozřejmě také mnoho úspěchů, hlavně, co se týče herecké kariéry a jejího nového podnikání se stránkou Preserve.us! Dále bych jí taky chtěla popřát mnoho štěstí do manželství s Ryanem, se kterým bude v lednu slavit už 3. výročí svatby, a mnoho milujících kolegů a fanoušků. Doufám, že si dnešní narozeniny užije v kruhu své rodiny, a s námi se podělí o nějaké zážitky a fotografie na sociálních sítích :) Samozřejmě, pokud chcete Blake popřát k narozeninám, máte možnost jí napsat na oficiální Facebook, Instagram nebo Twitter. Byla bych moc ráda, kdybychom na Twitteru společně vytvořili trend #HappyBirthdayBlake, který můžete přidat k poblahopřání.
Na závěr bych zde chtěla zmínit její úspěchy a aktivity v tomto roce. Blake začala natáčet nový film The Age of Adaline, ve kterém ztvárňuje hlavní roli a v kinech se ho dočkáme už v lednu 2015. Dále se Blake zúčastnila festivalu Cannes jako tvář značky L'oreal Paris, kde naprosto zazářila svou krásou a stylem. A její největší úspěch v tomto roce je založení a oficiální otevření její vlastní webové stránky o životním stylu Preserve.us.
A úplně na konec chci Blake ještě jednou popřát všechno nejlepší, a ať si dnešní den pořádně užije :)

The Age Of Adaline will be released on January 2015!

16. srpna 2014 v 0:51 | Carry
Oficiálně bylo po dlouhém čekání potvrzeno, že film The Age Of Adaline, ve kterém Blake ztvárňuje hlavní postavu Adaline bude vypuštěn do kin 23. ledna 2015 a to celosvětově, takže je dost možné, že v tomto a nebo blízkém termínu bychom film mohli přivítat i v ČR a na Slovensku. Zatím to můžeme na 100% potvrdit jen pro Ameriku, ale jakmile se objeví nějaké zprávy o propuštění filmu do ČR a na Slovensko, budu vás jistě informovat. Níže naleznete popis filmu.

Krátký popis: Mladá žena narozená na přelomu 20. století je nestárnoucí od doby, co se jí stala zlá nehoda. Po letech osamělého života, potká muže, který by možná stál za ztrátu její nesmrtelnosti.

Blake Lively will open her New Lifestyle Website very soon!

15. července 2014 v 13:50 | Carry
Když jsem se včera tuto úžasnou novinku dozvěděla, tak jsem myslela, že se snad zblázním radostí. Ano, nadpis čtete dobře. Blake Lively se rozhodla založit si novou webovou stránku o zdravém životním stylu! Podle mých velice důvěrných zdrojů bude tato webová stránka oficiálně otevřena již příští týden!!! Taktéž se prý můžeme těšit na velice zajímavý název webu a skvělé články. Blake se zaměří hlavně na řemeslnické výrobky, ruční práce všechny jí vybrané a možná i vyrobené samotnou Blake. Položky budou k zakoupení prostřednictvím webu, o čemž vás budu ještě informovat v následujících článcích. Můžeme se těšit převážně na videa, a je jasné, že ve většině z nich uvidíme naši nádhernou Blake! Velmi pravděpobonou se stává i domněnka, že by se Blake mohla připojit k sociálním sítím, tedy nejvíce připadá v úvahu Twitter! Fanoušci po celém světě už jsou nadšení, a nemůžou se dočkat oficiálního otevření stránek! Těšíte se na Blačiny nové webové stránky, budete je pravidelně navštěvovat? :)

Composition of Blake's description on 2nd Day of Cannes Film Festival

25. května 2014 v 12:09 | Carry
Jak už jsem se zmiňovala v předešlých článcích, Blake se před týdnem zúčastnila prestižního francouzského filmového festivalu Cannes, kde zastupovala kosmetickou značku L'oreal Paris, jež je také tváří. Nyní se objevil maý rozpis, v němž se můžeme dočíst, jaké značky líčidel byly použity na její profesionální líčení. Tento rozpis se vztahuje k druhému dní festivalu, kdy měl premiéru film Mr. Turner (fotografie zde). Myslím, že tohle je skvělé, že tento rozpis byl zveřejněný, jelikož jsem už na mnoha zahraničních stránkách četla dotazy od fanoušků, jaké líčení používá Blake na akce, takže se to určitě bude hodit. :)
image host

Blake Lively in Beyonce's and Jay Z's trailer Run

19. května 2014 v 16:42 | Carry
Myslím, že tato novinka nepotěší jen mě a fanoušky Blake, ale také fanoušky slavné zpěvačky Beynoce! Beynoce totiž společně s Jay Z natočila trailer s názvem Run na "neexistující film" o jejich turné. Zprvu mi nebylo jasné, co je myšleno tím neexistujícím filmem, ale později mi to došlo. "Film" se totiž nikdy netočil, ani nechystal a ani nechystá, slouží pouze ke zviditelnění společného turné Beyonce a Jay Z, které odstartuje již letos v létě a ponese název On The Run Tour. A Blake se v tomto traileru objevila hned několikrát! Myslím, že Blake musela být ze spolupráce s Beyonce nadšená, jelikož před pár lety v mnoha rozhovorech uvedla, že Beyonce obdivuje, a že zbožňuje její tvorbu. Kromě ní se v traileru objevilo mnoho dalších celebrit jako například Sean Penn, Don Cheadle, Jake Gyllenhaal, Rashida Jones, Guillermo Diaz a Emmy Rossum. Blake můžeme vidět v 1:15, 1:21, 1:27 a nakonec ještě její jméno ve 3:31. Je tam opět naprosto perfektní, docela mě mrzí, že ten film nikdy nevyjde, protože jí by ta role s Beyonce ohromně proslavila, a navíc by předvedla opět skvělý herecký výkon. :)

Blake Lively will be at talk show Le Grand Journal

15. května 2014 v 15:46 | Carry
Z minulého článku už víte, že Blake se momentálně nachází ve Francii, kde se zúčastnila prestižního filmového festivalu Cannes jako tvář kosmetické značky L'oreal Paris. Blake se ale kromě festivalu Cannes objeví 15. května (dnes!!!) i ve francouzské talk show Le Grand Journal. Já už se strašně moc těším, až se objeví video a fotografie z show, a nejvíce se těším na její outfit, který bude jistě opět dokonalý ♥

Top 5 Best Dressed Celebrities at Met Gala 2014!

11. května 2014 v 18:39 | Carry
Po letošním Met Gala (nejdůležitější a nejvelkolepější akce, které se letos Blake zúčastnila) se začalo na internetu objevovat obrovské množství anket a debat, který pár a která celebrita byli nejlépe oblečení. A v těchto žebříčcích samozřejmě nesměla chybět naše nádherná Blake s Ryanem! Rozhodla jsem se přidat výsledky ze stránky, kterou jistě všichni moc dobře znáte a to z Just Jared Jr! Vybrali pět nejlépe oblečených celebrit a Blake se objevila na nádherném druhém místě! Gratuluji!

1. Emma Stone
2. Blake Lively
3. Hailee Steinfeld
4. Selena Gomez
5. Emmy Rossum

Blake Lively gets ready for Cannes 2014!

4. května 2014 v 12:53 | Carry
Blake Lively je připravená na letošní Cannes 2014! Blake už se nemůže dočkat, až půjde po červném koberci na filmovém festivalu Cannes 2014, který se bude konat od 14. do 25. května. Blake - tvář kosmetické značky L'oreal Paris řekla novinářům, že je jí ctí být součástí všech žen, které reprezentují tuto francouzskou značku. "Vyrůstala jsem inspirována značkou L'oreal Paris. Je velkou hodnotou pro komunikaci se světem ženské krásy, a je založen na důvěře v sebe a to je klíč ke všemu. Je to důvod, proč jsem tak hrdá na to, že jsem žena," dodává Blake Lively. Já už se tedy strašně moc těším na fotografie a videa, ale nejvíce jsem zvědavá na její outfit, protože ten bude určitě jako vždycky nádherný a luxusní :)

Third part of Sisterhood of the Traveling Pants is coming!

24. dubna 2014 v 13:06 | Carry
Je to téměř deset let od natočení první části filmu Sisterhood of the Traveling Pants (Sesterstvo putovních kalhot), a šest let od natočení druhé části filmu. Film je založen na knize napsané autorkou Ann Brashares, a vše se odehrává kolem 4 dívek, které spojují podivné džíny. Po letech se scénáristi rozhodli natočit i třetí část tohoto filmu, a je jen otázkou, zda do rolí vyberou stejné herce jako před lety. Znamenalo by to totiž, že by si Blake Lively mohla opět zahrát hlavní roli tohoto filmu jako v prvních dvou částech. A nezapomínejme také na to, že v předešlých částech si zahrál i tatínek Blake - Ernie Lively!

Blake Lively & Leighton Meester: Love or Hate?

9. března 2014 v 17:40 | Carry
Už na mnoha stránkách jsem četla dotazy a diskuze, ve kterých se jednalo o přátelský vztah mezi Blake Lively a Leighton Messter. Spousta fanoušků si myslí, že se tyto dvě nesnášejí, a někteří naopak, že jsou nejlepšími kamarádkami stejně jako v seriálu Gossip Girl. Rozhodla jsem se, že by bylo dobré to objasnit, a proto jsem vám přeložila článek, který připravil americký magazín Cosmopolitan. :)
Na natáčení Gossip Girl měly Serena Van Der Woodsenová a Blair Waldorfová jisté neshody a pády, avšak i přesto to byly skvělé kamarádky z Upper East Side. Je smutné, že v reálném životě jejich přátelství není tak dokonalé, a že po pětileté spolupráci už spolu nemluví. Ale to nám stále neříká, zda se ty dvě mají rádi a nebo se nesnáší. Spousta lidí i tvrdí, že Blake musí Leighton opravdu nenávidět, když jí ani nijak nepoblahopřála k zasnoubení a ke svatbě s Leightoniným novým manželem, ale je tomu opravdu tak? Blake mohla Leighton popřát, a fanoušci vůbec nic nemusí tušit.
Leighton Messter před několika měsíci prozradila, že si spolu nevyráží ven, ale několikrát popřela nenávist mezi nimi. To, že jsou Serena a Blair nejlepší kamarádky v seriálu neznamená, že tomu tak bude i mezi Blake a Leighton.

Want Blake & Ryan children?

28. února 2014 v 21:29 | Carry
Tito dva herci se poprvé setkali na natáčení filmu Green Lantern v roce 2010, když byl Ryan stále ženatý se Scarlett Johansson, a Blake chodila s kolegou z Gossip Girl Pennem Badgleyem. I přesto se tito dva dali dohromady.
Portál E!Online vzpomněl na tento pár, a zeptal se jich, zda v blízké době plánují děti. "Rádi bychom měli velkou rodinu," řekl Ryan. "Oba pocházíme z velkých rodin, já ze čtyř a Blake dokonce z pěti dětí. Spousta lidí říká, že to je šílené, ale zase víme na koho se obrátit."

Blake will act in New Movie Adaline

9. února 2014 v 21:14 | Carry
Mám tu pro vás skvělou novinku! Vypadá to, že Blake bude účinkovat v nově chystaném filmu s názvem Adaline, kterého se bohužel dočkáme až v roce 2015. Každopádně i tak jsem za tuto zprávu moc ráda, doufám, že se bude objevovat spoustu fotek a videí. :) Kromě Blake by si ve filmu měli zahrát i Harrison Ford, Ellen Burstyn a nebo Anjali Jay. Bohužel zatím není známo, jakou roli si Blake zahraje, ale je zřejmé, že to bude hlavní role. Film by se měl začít natáčet již letos na jaře! Níže jsem přeložila i krátký popis filmu, zní to vážně skvěle, těším se. :)

Popis: Mladá žena narozená na přelomu 20. století je nestárnoucí od doby, co se jí stala zlá nehoda. Po letech osamělého života, potká muže, který by možná stál za ztrátu její nesmrtelnosti.

Green Lantern on Markíza tonight!

9. února 2014 v 20:57 | Carry
Zrovna jsem přepínala mezi stanicemi, a všimla jsem si, že dávají od 20:30 na Markíze film Green Lantern, ve kterém Blake v roce 2012 ztvárnila roli Carol Ferris společně se svým manželem Ryanem Reynoldsem. :) Nevím, jestli se všem z vás bude tento typ filmu líbit, proto jsem vám níže přidala i krátký popis filmu, abyste věděli, co od filmu čekat. :) Blake je v něm jako bruneta krásná ♥

Popis: Vesmír jako takový je obrovskou záhadou, avšak po staletí tu existuje malá ale velmi mocná síla. Říkají si sbor Green Lantern a jsou to ochránci míru a spravedlnosti. Všichni válečníci jsou vázáni bratrskou přísahou kvůli udržení pořádku mezi galaxiemi, každý z nich nosí prsten, ze kterého čerpá svou super sílu. Když se však objeví nepřítel jménem Parallax s hrozbou, že zničí všechnu rovnováhu Vesmíru, leží osud a zkáza Země v rukou úplně nového člena, prvního lidského člena, který kdy byl mezi členy Green Lantern: Hala Jordana. Hal je talentovaný ale nafoukaný zkušební pilot ale má v sobě něco, co sbor očividně po celou dobu potřeboval - lidskost. To přinutí Green Lantern mít úctu k síle, která poprvé není spojena s prstenem, který dává super sílu. S pomocí kopilotky a dětské lásky Carol Ferris, může Hal rychle zvládnout svou novou moc a najít odvahu překonat strach a dokázat tak, že není pouze klíč k poražení Parallaxe. Stane se největším Green Lantern všech dob.
(zdroj popisu: csfd.cz)
 
 

Reklama